تبلیغات
کسب درآمد یا کلاهبرداری اینترنتی؟ - تازه وارد ها که کلی سوال دارن بخونن

کسب درآمد یا کلاهبرداری اینترنتی؟
به وبلاگ علی هکر خوش اومدین

چرا سایتهای پرداخت به ازای کلیک PTC به کاربران خود، پول پرداخت می کنند؟؟؟

چرا سایتهای پرداخت به ازای کلیک PTC ، درآمد زا هستند؟؟؟

فلسفه کار این سایتها چیست؟

چرا این سایتها برشکست نمی شوند و دهها چرای دیگر؟؟؟؟

این پول دقیقا چه طوری به دست ما می رسه؟؟؟؟


کل درآمد سایتهای پرداخت به ازای کلیک PTC  از راه تبلیغات بدست می آید.

بدین صورت که شرکتها یا افرادی که دارای وبلاگ یا وب سایت هستند، پولی را به سایتهای پرداخت به ازای کلیک می پردازند و این سایتها به ازای این پول تضمین می کنند که  تعداد بیننده مشخصی را به سمت سایت مورد نظر بفرستند.

مثلا سایت بسیار معروف پرداخت به ازای کلیکی به ازای فرستادن 500 نفر بازدید کننده 9.75 دلار دریافت می کند!

اما سئوالی که در اینجا مطرح می شود، این است که سایت پرداخت به ازای کلیک، 500 نفر بازدید کننده را چگونه به سمت سایتهای درخواست داده تبلیغات هدایت می کند?

بدین صورت که افرادی را مثل من و شما به عنوان عضو رایگان می پذیرد، و در روز لینکهای تبلیغاتی این سایتها را برای اعضا می فرستد و اعضا باید روی این لینکهای تبلیغاتی کلیک کرده و وارد سایت مورد نظر شوند و مدت زمانی حدود 30 ثانیه، سایت مورد نظر را مشاهده کنند و سایت پرداخت به ازای کلیک بعد از 30 ثانیه مبلغی را به حساب کاربری شما که عضو سایت هستید اضافه می کند!

با توجه به گفته های بالا، این بین، هم من و شما که عضو این سایتها هستیم درآمد کسب می کنیم و هم سایت پرداخت به ازای کلیک و هم شخص یا شرکتی که درخواست تبلیغ را به سایتهای پرداخت به ازای کلیک PTC داده است!

 

اما سئوال دیگری که برای کاربران به وجود  می آید این است که پول این سایتها را چگونه می توان دریافت کرد؟

 

همه این سایتها یک حداقل پرداختی  (مثلا 2 دلار) دارند که اگر حساب شما در سایتها به این حداقل پرداخت رسیده باشد می توانید درخواست واریز پول را بدهید و این سایتها پول را به حسابهای اینترنتی شما واریز می کنند.

سایتهایی که در این وبسایت معرفی میشوند نیاز به حساب اینترنتی آلرت پی دارند که در ادامه آموزش ثبت نام در آلرت را می توانید مشاهده کرده و در این بانک اینترنتی بصورت رایگان ثبت نام کنید.

 

اما سئوال دیگر طریقه تبدیل حساب آلرت پی به ریال است؟

 

افرادی در ایران هستند که در ازای دریافت مبلغی حسابهاب اینترنتی (مثل آلرت پی) شما را به ریال تبدیل کرده و به حسابهای بانکی عضو شتاب (مثل سامان،سپهر،سیبا،جام،مهر و ...) شما در ایران واریز می کنند.

 اگه اولین بارتون هست که با این نحوه در آمد آشنایی پیدا کردین دیر یا زود با سایت زیر آشنا میشین چون این سایت  معروف ترین و معتبر ترین سایت های PTC هستند:

سایت معتبر Onbux با حداقل پرداخت 2 دلار به آلرت پی  پرداخت همان لحظه پس از درخواست

آشنائی با برخی از واژه های متداول و پرکاربرد در سایتهای پرداخت به ازای کلیک PTC:

 

عضو استاندارد Standard Membership : عضویت و کسب درآمد در تمامی این سایتها که در این وبسایت معرفی می شوند، رایگان می باشد. به چنین عضویتی، عضو استاندارد گفته می شود.

 

عضو ارتقا یافته Premium Membership : در تمامی این سایتها می توانید با پرداخت مبلغی و برای مدت معینی، نوع عضویت خود را از حالت استاندارد به حالت ارتقا یافته تغییر وضعیت دهید!

 مثلا در سایت معروفی با پراخت 90 دلار به مدت یک سال عضو ارتقا یافته شوید.

ارتقای عضویت مزایای زیادی دارد، از جمله:

ارزش هر کلیک افزایش می یابد و در بعضی سایتها به دو برابر می رسد.

ارزش هر کلیک زیرمجموعه ها هم افزایش می یابد

در روز تعداد کلیکهای بیشتری برای شما در نظر گرفته می شود و گاهی اوقات به سه برابر هم می رسد.

مدت پرداخت برای اعضای ارتقا یافته بسیار کوتاهتر است، مثلا در سایت بسیار معروفی مدت پرداخت برای اعضای استاندارد حداکثر 10 روز کاری و برای اعضای ارتقا یافته حداکثر 24 ساعت می باشد.

و ....

Buy Referrals : در بعضی از این سایتها می توانید توسط این گزینه زیرمجموعه فعال و دائمی  بخرید.

 

Rent Referrals : در بعضی از این سایتها می توانید توسط این گزینه زیرمجموعه فعال به مدت یک ماهیانه اجاره کنید.

 

یک پیشنهاد مهم: دوستان عزیز همانطور که متوجه شدید هر چقدر Referral بیشتری داشته باشید، درآمد شما در این سایتها بیشتر خواهد بود، پس سعی کنید حداقل یک سایت یا وبلاگ به زبان انگلیسی و یک سایت یا وبلاگ به زبان فارسی طراحی کنید و لینکهای عضویت خود را در این سایتها قرار دهید، تا referral بیشتری بگیرید و به امید خدا درآمد خوبی هم کسب کنید.

ادامه مطلب

طبقه بندی: آموزش فعالیت در سایت معتبر ONBUX،
نوشته شده در تاریخ جمعه 23 مهر 1389 توسط علی هکر
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir