تبلیغات
کسب درآمد یا کلاهبرداری اینترنتی؟ - استراتژی فعالیت در OnBux

کسب درآمد یا کلاهبرداری اینترنتی؟
به وبلاگ علی هکر خوش اومدین

ایین مقاله، به شما می آموزد که در آنباکس چگونه فعالیت کنید و چگونه به درآمد واقعی برسید.

. امیدوارم مورد استفاده شما دوستان عزیز قرار گیرد. سوالات و ابهامات خود را در بخشنظرات مطرح کنید.


برای مطالعه مطلب روی ادامه مطلب در پایین این قسمت کلیک کنید...

از دیدگاه من، آنباکس (OnBux) همچنان یکی از بهترین سایتهای PTC می باشد. نئوباکس یک کار را بطور مداوم انجام می دهد و آن هم پرداخت آنی (فوری) می باشد. به نظر می آید که نئوباکس یک برنامه ی منظم کاری دارد که باعث بوجود آمدن نوعی پایداری عملی شده است. بعضی از افراد بر این باورند که نمی توان به راحتی پول زیادی از نئوباکس بدست آورد، درواقع آنها درست فکر می کنند! ولی به یک استراتژی مناسب می توان به یک مقدار درآمد ثابت و قابل اطمینان دست یافت و نگران ناپدید شدن آنباکس هم نبود! شما باید یک استراتژی انتخاب کرده و آن را به مدتی طولانی اجرا نمایید. با صرف چند دقیقه در روز می توان درآمد مناسبی را از آنباکس بدست آورد. در این مطلب، یک استراتژی برای افراد تازه کار در آنباکس را می خوانید:

ثـــــبــــت نــــــــام در   OnBux

1- یک زمان را در روز برای کلیک کردن (دیدن) تبلیغات انتخاب کنید تا در همان زمان نیز بتوانید زیرمجموعه های خود را مدیریت کنید.

2- همه ی تبلیغات موجود را ببینید (هنگامی که زیرمجموعه می گیرید، این کار برای دریافت سود کلیکهای آنها لازم است).

3- از همه ی روش های ممکن برای بدست آوردن زیرمجموعه های مستقیم استفاده کنید. با دوستان و فامیل های خود در این باره صحبت کنید. در امضاهای خود در ایمیل هایتان، لینک خود را قرار دهید. در انجمن ها فعالیت کنید. از سیستم های تبادل بازدیدکننده (ترافیک) استفاده کنید و...

4- زمانی که موجودی حسابتان به 2 دلار رسید، آنرا به موجودی زیرمجموعه گیری (Rental Balance) منتقل کنید و 3 زیرمجموعه اجاره کنید. اینکار تنها 75 سنت خرج دارد ولی شما به باقی مانده ی پول برای مدیریت زیرمجموعه هایتان نیاز دارید.

5- سیستم پرداخت آتوماتیک (Autopay) را روشن کنید.

6- اگر زیرمجموعه ی شما امروز و دیروز هیچ کلیکی نکرده و میانگین کلیک او (Average) زیر 2 است، آنرا بازیابی (Recycleکنید (8 سنت) و به جای آن یک زیرمجموعه جدید دریافت کنید. اگر میانگین آنها بین 2 و 4 باشد، قبل از بازیابی کردن، به آنها 4 روز فرصت می دهم. به آنهایی که میانگین بالای 4 دارند (درصورت کلیک نکردن) 7 روز فرصت می دهم تا دوباره به کلیک کردن بازگردند، زیرا دوست ندارم زیرمجموعه های فعالم را فقط چون به تعطیلات رفته اند از دست بدهم!

7- هر زمان که زمان پرداخت یکی از زیرمجوعه هایتان به 20 روز رسید، پرداخت آنرا برای اجاره ی 30 روز دیگر انجام دهید. زیرا زیر 20 روز، Autopay دیگر کار نمی کند و دیگر نمی توانید از تخفیف های آن استفاده کنید.

8- هرزمان که موجودی شما به 1 دلار رسید، آنرا به Rental Balance منتقل کنید. در ابتدا که شما چند سنت در روز درمی آورید، این خیلی مهم است که مقدار اعتبار کافی در Rental Balance خود نگه دارید تا بتوانید فرایند بازیابی را ادامه دهید. زمانی که این انتقال را انجام دادید و به حداقل 2.40 دلار در Rental Balance خود رسیدید، 3 زیرمجموعه ی دیگر اجاره کنید.

9- این پروسه را آنقدر ادامه دهید تا به درآمد 1 دلار در روز برسید. در این نقطه از کار، شما می توانید تعداد بیشتری زیرمجموعه را هر 7روز یکبار اجاره کنید. هرگز بیش از 33% از کل موجودیتان را صرف اجاره کردن زیرمجموعه نکنید زیرا باعث سخت شدن انجام بازیابی می شود.

10- کمی طول می کشد، ولی فرایندهای توضیح داده شده را ادامه دهید تا به 500 زیرمجموعه برسید. در این نقطه، اجاره کردن را متوقف کنید و فقط به مدیریت زیرمجموعه هایتان بپردازید. درآمدهایتان را جمع کنید تا آنقدر موجودی داشته باشید تا بتوانید حساب خود را به حساب طلایی ارتقاء (Upgrade) دهید. *

11- زمانی که حساب خود را به طلایی ارتقاء دادید، مدیریت زیرمجموعه هایتان را همچنان ادامه دهید. هرهفته تعدادی زیرمجموعه اجاره کنید تا به 2000 عدد برسید. از این به بعد هر مقدار پولی که خرج مدیریت زیرمجوعه هایتان نمی کنید، سود محسوب می شود... **

ثـــــبــــت نــــــــام در   OnBux

* با ارتقاع حساب خود به طلایی، درآمد دریافت شده از هر زیرمجموعه دقیقاً 2برابر می شود.

** این جمله به این معنی است که بعد از رسیدن به 2000 زیرمجموعه، اجاره کردن را متوقف می کنید و صرفاً به مدیریت زیرمجموعه ها می پردازید، هرچه زیرمجموعه های فعال را نگه دارید، کمتر خرج بازیابی می کنید و هرچه را که خرج نکردید، می توانید به عنوان سود برداشت کنید.

آموزش ثبت نام و فعالیت در معتبرترین سایت کلیکی جهان


نکته بسیار مهم: (استراتژِی ریسایکل کردن)

در مرحله اول و قبل از اونکه تعداد ریفرال ها (زیر مجموعه ها referrals) به 50 برسه مهم تعداد ریفرال هاست نه نحوه عملکردشون منظورم این نیست که از ریسایکل استفاده نکنید و بسوزید و بسازید. منظور اینکه زیاد حساس نباشید روشون و تو همون ده روزه اول عوضشون نکنین. به هر حال اکثرا رنتال ریفرال ها (زیر مجموعه های کرایه ای) افراد تازه وارد به سایت هستن و ممکنه اون اوایل زیاد از سایت مطمئن نباشن و خوب کار نکنن پس بهشون فرصت بدید
وسواس روی ریفرا های کرایه ای فقط از دست دادن سرمایس. نه وسواس داشته باشین طوری که اگه طرف سه روز کلیک نکرد و قرمز شد ریسایکلش کنید نه اونقدر بی خیال باشین که ریفرال هایی که سابقه بدی دارن رو حذف نکنید.
ریفرال ها رو بعد از 5 روز از ثبت نامشون با فلگ (پرچم) علامت گذاری کنین طی 10 روز آینده (یعنی تا 15 روز بعد از کرایه شدنشون) وضعیتشون رو بررسی کنین و حتی اگه قرمز شدن ریسایکل نکنید از روز 15ام تا 20ام بهترین دوره است تا در مورد ریسایکل کردن بد سابقه ها تصمیم بگیرن خواهید دید که با این روش همیشه نقدینگی کافی برای همه کار دارین و به اصطلاح ورشکست نمی شین
یادتون باشه از 9 روز مانده به پایان تمام شدن کرایه ریفرال هاتون اون ها رو دیگه ریسایکل نکنید چون اولا فرصت کافی برای تشخیص وضعیت ریفرال جایگزین نیست و شما نمی تونید بفهمید که این ریفرال جایگزین اررش تمدید کردن داره یا نه ثانیا چون شما در زور های آینده چه برای تمدید چه برای کرایه نیاز به پول دارین پس بهتره ول خرجی نکنیدادامه مطلب

طبقه بندی: آموزش فعالیت در سایت معتبر ONBUX،
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 2 آبان 1389 توسط علی هکر
صفحات وبلاگ
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : Tem98.Ir